Starostwo Powiatowe w Pucku
Powróć do: strona główna

„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”.

Domy Pomocy Społecznej w Pucku i Lubkowie otrzymały kolejne wsparcie związane z pomocą w walce z epidemią CoVID-19 w Polsce. Do placówek trafiło ponad 40 tys. złotych w ramach projektu  „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”. Kwotę tę placówki przeznaczą  na dodatki do wynagrodzeń pracowników oraz środki ochrony osobistej oraz środki dezynfekcyjne dla personelu oraz pacjentów i mieszkańców.

Więcej o programie: https://www.nfz.gov.pl/

 


 

logotypy - ministerstwo zdrowia i nfz

 

Powiat Pucki na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Pucku współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”.

  

Dofinansowanie projektu:  19 205,02  zł

wiedza edukacja rozwój logotypy

  

logotypy - ministerstwo zdrowia i nfz

 

Powiat Pucki na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”.

  

Dofinansowanie projektu:  20 883,32  zł

 

wiedza edukacja rozwój logotypy