Starostwo Powiatowe w Pucku

Wyróżnienia dla najlepszych sportowców Ziemi Puckiej przyznane.

Ocena 2/5
5 marca najlepsi sportowcy z terenu Ziemi Puckiej, z rąk Wicestarosty Powiatu Puckiego Tomasza Herrmanna i Sekretarza Starostwa Powiatowego w Pucku Janusza Łęgowskiego, odebrali wyróżnienia za osiągnięte w 2020 roku wyniki sportowe. Jak widać czas pandemii nie przeszkodził młodym ludziom w realizacji sportowych celów i ambicji.
Wyróżnionych zostało 25 sportowców, otrzymali oni również nagrody pieniężne.
Gratulacje!
Krótkie spotkanie ze sportowcami odbyło się w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku.
Lista nagrodzonych:
  • Dominika Duraj  - Mistrzyni Polski w wielobojach i sztafetach
  • Rafał Kownatke - Mistrz Polski Masters w Rzutach Nietypowych (w shotoramie, młocie i dysku)
  • Grzegorz Grzenkowicz - Mistrz Polski Masters w pchnięciu kulą M35
  • Tomasz Grycko - Mistrz Polski seniorów w biegach przełajowych
  • Karol Markiewicz - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach dyst. 50,100,200,400 m oraz pływaniu długodystansowym w płetwach na wodach otwartych
  • Jarosław Markiewicz - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach dyst. 50,100 w kat juniorów
  • Katarzyna Truszczyńska-Gzyl - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach dyst. 200,400, 800 m oraz w pływaniu długodystansowym 800 m
  • Marietta Dąbrowska - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach sztafeta 4×50 m
  • Marcin Dąbrowski - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach sztafeta 4×50 m
  • Oskar Margol - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach 1200 m oraz w sztafecie 4×400 m
  • Iga Narkowicz - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach w sztafecie 4×400 m
  • Szymon Rzepko - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach sztafeta 4×400 m
  • Marcin Korth - Mistrz Polski w pływaniu w płetwach dyst. 50,100 m
  • Hanna Isakowicz - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach 4×100 m
  • Marcin Lange - Mistrz Polski wyciskanie sztangi leżąc w kat. do lat 23
  • Mateusz Poniatowski - Mistrz Polski juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc
  • Rozalia Glembin - Mistrzyni Polski juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc
  • Henryk Hintzke - Mistrz Polski w trójboju siłowym klasycznym
  • Maria Poniatowska - Mistrzyni Polski Seniorek w wyciskaniu sztangi leżąc
  • Mateusz Kowalski - Wielokrotny Mistrz Polski juniorów w pływaniu na różnych dystansach
  • Nina Tartanus - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach dyst. 100,400 m oraz w sztafecie 4x50m
  • Zuzanna Stachurska - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach 4×400 m
  • Weronika Tusk - Mistrzyni Polski w pływaniu w płetwach 4×50 m
  • Oskar Kołnacki - Mistrz Polski w wyciskaniu sztangi leżąc
  • Marta Wojtunik - Mistrzyni Polski juniorów w konkurencji kumite, 54 kg.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności