Starostwo Powiatowe w Pucku

"Oxford to jest to" - zwycięzcą w konkursie na najlepszy film promocyjny o powiatowych szkołach. Uczniowie otrzymali nagrody.

Ocena 0/5
W piątek 17 grudnia uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Pucki z rąk wicestarosty puckiego Tomasza Herrmanna odebrali nagrody za filmy promocyjne, jakie wykonali w ramach konkursu  "Dlaczego moja szkoła jest wyjątkowa?"
Zwycięzcami zostali uczniowie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku  z filmem zatytuowanym "Oxford to jest to":
Przypominamy, że tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu była promocja życia szkoły w mediach społecznościowych. Uczniowie musieli jak najlepiej zaprezentować swoje szkoły w krótkich, 40-sekudnowych filmikach.
Nagrody w konkursie były bardzo atrakcyjne 1.200zł za zwycięski film,  1.000 zł za drugą pozycję i 800zł za trzecie miejsce. Dodatkowo dyrektorzy szkół ufundowali nagrodę dla filmów z etapu szkolnego, które zdobyły największą ilość serduszek na tiktoku.
Wszystkie dzieła można obejrzeć poniżej:
  • "Oxford to jest to " z PCKZiU w Pucku - I miejsce (nagroda o wartości 1.200 zł)


  • Praca o pseudonimie "HOTTOK" z PZS w Kłaninie - II miejsce (nagroda o wartości 1.000 zł)

  • Praca o pseudonimie "y_ul_Ka__" z I Lo w Pucku - III miejsce (nagroda o wartości 800 zł)

Galeria zdjęć

oxford to jest to 29 oxford to jest to 28 oxford to jest to 27 oxford to jest to 26 oxford to jest to 25 oxford to jest to 24 oxford to jest to 23 oxford to jest to 22 oxford to jest to 21 oxford to jest to 20 oxford to jest to 19 oxford to jest to 18 oxford to jest to 17 oxford to jest to 16 oxford to jest to 15 oxford to jest to 14 oxford to jest to 13 oxford to jest to 12 oxford to jest to 11 oxford to jest to 10 oxford to jest to 9 oxford to jest to 8 oxford to jest to 7 oxford to jest to 6 oxford to jest to 5 oxford to jest to 4 oxford to jest to 3 oxford to jest to 2 oxford to jest to 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności