Starostwo Powiatowe w Pucku

Obchody dnia pielęgniarek w Powiecie Puckim

Ocena 0/5

27 maja 2024 Starosta Pucki Jarosław Białk uczestniczył w obchodach Dnia Pielęgniarek i Położnych z pracownicami - obecnymi, ale też emerytowanymi ze Szpitala Puckiego. Spotkanie było okazją do uhonorowania ich codziennej pracy i poświęcenia. Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek w Gdańsku, Ewa Bogdańska-Bóll wręczyła wybranym pielęgniarkom Złote Czepki  nagrody przyznawane za szczególne zasługi na rzecz samorządu pielęgniarskiego oraz upowszechnianie etyki zawodowej. To dzięki takim osobom nasze zdrowie jest w dobrych rękach. Dziękujemy za Waszą niezłomną pracę i oddanie! 

Złote Czepki otrzymały:
  • piel. Rita Szornak - Oddział Chorób Wewnętrznych
  • piel. Beata Skwiercz - Oddział Pediatryczny
Wyróżnione zostały:
  • piel. Hanna Wika - Izba Przyjęć
  • piel. Izabela Kupska-Topór - Oddział Pediatryczny
  • piel. Weronika Struk - Oddział Chirurgii Ogólnej
  • piel. Barbara Hochenzy - Blok Operacyjny

 

Życzenia pielęgniarkom złożyli:

Starosta Pucki Jarosław Białk:
"Chciałbym w imieniu Zarządu Powiatu Puckiego i Rady Powiatu wszystkim paniom ze Szpitala Puckiego i wszystkim Paniom i wszystkim paniom pielęgniarkom pracującym na terenie całego powiatu puckiego bardzo nisko się pokłonić i podziękować za Waszą wspaniałą pracę. Jest takie powiedzenie, że kiedy uratuje się jedno życie to jest się bohaterem. Kiedy uratuje się tysiąc żyć – jest się pielęgniarką."

Prezes Szpitala Iwona Topka:
"W tym dniu zarówno zarząd szpitala jak i cały zespół chce podziękować i uhonorować osoby, które są wyjątkowe, które bardzo dużo działają na rzecz rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa, które otrzymały też wyróżnienia z tytułu wzorowej pracy w ochronie zdrowia."

Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku dr Ewa Bogdańska-Bóll:
Drogie pielęgniarki i drodzy pielęgniarze, kochane położne. W dniu Waszego święta ślę Wam moc uścisków, najlepsze życzenia, moc uśmiechu. Dziękuję za to, że jesteście i że byłyście, za to że tworzyłyście Szpital Pucki.

Ordynator Oddziału Pediatrii lek. Aleksander Krasnow:
Z okazji tego święta składam paniom najszczersze życzenia. Życzę wam zdrowia, szczęścia, wszelkich pomyślności i żeby ten uśmiech, to zaangażowanie, szczera praca na rzecz drugiego człowieka spotykała Panie na co dzień.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności