Starostwo Powiatowe w Pucku

NGO: Trwa nabór do II kadencji Forum Dialogu

Ocena 0/5

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił nabór do II kadencji Forum Dialogu. W ramach tego procesu zostanie wybranych 25 przedstawicieli organizacji pozarządowych. Kandydaci powinni posiadać wiedzę i doświadczenie w działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami, szczególnie w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej.

W razie pytań dotyczących naboru, można kontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację:

Zachęcamy organizacje pozarządowe z Powiatu Puckiego regionu do udziału w Forum Dialogu. To doskonała okazja, aby mieć realny wpływ na politykę wsparcia osób z niepełnosprawnościami. 

Forum Dialogu – platforma współpracy PFRON z organizacjami pozarządowymi

Forum Dialogu to ciało konsultacyjno-doradcze Prezesa Zarządu PFRON, które stanowi przestrzeń do współpracy Funduszu z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Przedstawiciele NGOsów, jako członkowie Forum, uczestniczą w konsultacjach i wymianie doświadczeń, mając realny wpływ na tworzenie rozwiązań wspierających osoby z niepełnosprawnościami.

Główne zadania Forum Dialogu:

  • rozwijanie zasad i form współpracy PFRON z organizacjami pozarządowymi,
  • wymiana doświadczeń i upowszechnianie dobrych praktyk,
  • konsultowanie kluczowych propozycji i dokumentów,
  • wypracowywanie rozwiązań na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnościami, zwłaszcza w zakresie ich aktywizacji społecznej i zawodowej.

Forum Dialogu spotyka się co najmniej dwa razy w roku, a w międzyczasie może funkcjonować w ramach grup tematycznych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności